תהליך האפיון - מרפאה חמישה וטרינרים

מה זה ?

מרפאת חמישה הוטרינרים עוטפת בתוכה טיפול מקצועי, הנגשת ידע, הטבות למועדון הלקוחות, ליווי והדרכה לבאי המרפאה, על שתיים ועל ארבע.

איך להציג את זה ?

חמשת הוטרינרים ביחד וכל אחד לחוד, הם הם הפנים של המרפאה. אליהם מגיעים, איתם מתייעצים. האתר שאופיין עבורם בא מאותו מקום מדוייק. לכל אחד מהם המשבצת שלבסוף מחברת את כל הפאזל. אפיון פשוט ומאתגר, שכולל כבר בעמוד הבית את כל החמישה, עם ההתמחות והידע שמנגיש כל אחד, עוד לפני שהגולש הופך ללקוח רשום, יכול כל מבקר להתרשם מהיצע השירותים והרמה המקצועית.

אם יש כזה, למה צריך כזה ?

סביבת ה-web התומכת למגוון בתי עסק הפכה מזמן לערוץ תקשורת חשוב ומשמעותי עם ועבור הלקוח. הסביבה הקיימת הייתה מיושנת ובעיקר לא אינטקאקטיבית / עדכנית. פתיחת קריאת SOS ישירות בוואטסאפ, זימון תורים והתרשמות מחוות דעת של מבקרים על מאמרים, בסביבה הקודמת היו פשוט חסרים.

בעיות, התלבטויות, חסמים

בסביבת האפיון החדשה הלקוח נמצא במרכז, סביבו נמצאים חמישה וטרינרים בעלי המתחויות שונות. חברות במועדון הלקוחות , חבילת ההטבות למצטרפים חדשים או לחברים שמביאים חברים, כל אלה נבנו ע״פ רשימת החסמים - לא ממהרים להקשיב לבעל מקצוע שלא מכירים ? אצלנו המידע נגיש ויש חוות דעת טובות שמתעדכנות תמיד. שוכחים מתי תאריך החיסון ? אנחנו נזכיר לכם, נציע הטבה ונצרף מאמר אודות החיסון. הנגשנו שירות SOS חדש, צירפנו לוח אימוץ ואפילו חנות למוצרי מזון שבדקנו בעצמנו.

קהילה תמיד תומכת

בעלי החיים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה. מעבר לפרופיל משתמש, כל אחד ואחת יכולים לפתוח עמוד לחיית המחמד שלהם, לכתוב כמה מילים, להעלות תמונות, לשתף ולהגיב לאחרים. עוד בשלב האפיון המוקדם, הרעיון של קהילה היה אחת מאבני היסוד. מעבר לעוד מרפאה יש פה דגש חשוב על חוויה.

לסיכום

ברחבי האינטרנט קיימים לא מעט אתרים למרפאות ווטרינריות. איפה החוזקות שלנו, מה חשוב להציע, איך לתמוך בלקוחות הקיימים ולצרף עוד חדשים ? מה קיים היום בסביבה מקבילה ומה אוכל להציע בנוסף.. כל אלה ועוד הרבה נאספו לאפיון שמראש תוכנן להיות קריא, נקי ופשוט. כזה שיגרום לכל בעל חיית מחמד להרגיש בבית ולקבל סל מוצרים של מידע חשוב, סביבה רפואית תומכת בכל שעה וקהילה דינאמית ומעניינת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן